Rok Szkolny 2014/2015
OFERTA NA ROK 2018/2019!

Rok Szkolny 2014/2015

Święta Bożego Narodzenia w Radio FARA

W świąteczny wieczór 26 grudnia 2014 r. Grupa Apologus, tzn. m. in. nasi uczniowie Justyna Marosz i Izabela Niemiec wraz z opiekunem grupy p. Wojciechem Bazanem, miała swój dyżur w Radio FARA w Krośnie.

Punktualnie o 19.30 grupa wraz z Gościem 9- letnim Jakubem zwycięzcą konkursu, odczytała „na żywo” „Opowiadanie o Bożym Narodzeniu”. Było to miłe świąteczne spotkanie z najmłodszymi radiosłuchaczami.

Natomiast 28 grudnia o godz. 17.00 w sali na plebani przy Kościele Farnym w Krośnie odbyło się „Spotkanie opłatkowe” z ks. bp Adamem Szalem, który specjalnie przyjechał z Przemyśla, żeby spotkać się z wolontariuszami Radia FARA. Ksiądz biskup dziękował wszystkim za wszelkie inicjatywy podejmowane przez wolontariuszy na rzecz radia oraz życzył wielu łask Bożych w Nowym 2015 Roku. Po spotkaniu ks. biskup odprawił w intencji wolontariuszy Mszę św. oraz wstąpił do studia Radia FARA na krótką modlitwę. Było to dla nas miłe spotkanie, na którym mieliśmy okazję porozmawiać z ks. biskupem i dzieląc się opłatkiem życzyć sobie najlepsze życzenia noworoczne.

Opracował: Wojciech Bazan


 

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

nabor logo 2018

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 48 gości oraz 0 użytkowników.

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin