Rok Szkolny 2014/2015

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów AKTUALNOSCI/Kiermasz_Świąteczny oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Rok Szkolny 2014/2015

Kiermasz Świąteczny

21 grudnia 2014 r. Misyjna Grupa "RAFIKI", działająca przy naszej szkole, wzięła udział w 10. Edycji Kiermaszu Świątecznego zorganizowanego przez Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie.

Uczniowie: Barbara Giermańska, Natalia Grzesik, Klaudia Kochan, Barbara Szczurek, Gabriela Suwała, Agnieszka Szepielak, Paulina Tęczar, Joanna Ekiert,  Izabela Niemiec, Natalia Trybus, Roksana Sęp, Klaudia Ciosek, Kamila Barnaś wraz z opiekunem P. Wojciechem Bazanem przygotowali na kiermasz własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne. Całkowity dochód został przekazany, za pośrednictwem Sióstr Klawerianek, dzieciom z Wysp Zielonego Przylądka w ramach Akcji "Przedszkole SANTIAGO".

Opracował: Wojciech Bazan

{gallery}AKTUALNOSCI/Kiermasz_Świąteczny{/gallery}