Rok Szkolny 2014/2015

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów AKTUALNOSCI/Majówka_Misyjna oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Rok Szkolny 2014/2015

Majówka Misyjna

majowka misyjnaMajówka Misyjna - "Nieśmy radość dzieciom Afryki"

W dniu 12 maja 2015 r. Siostry Klawerianki i Wspólnota Misyjna „FURAHA”, Radio FARA, młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Krośnie – klasy fryzjerskie: I TF i II TF wraz z nauczycielami zawodu P. Danutą Gnap i P. Lilianą Sawaryn oraz Wolontariat Misyjny – Grupa „RAFIKI” z naszej szkoły, której opiekunem jest P. Wojciech Bazan, przygotowali wspólnie kolejną edycję MAJÓWKI MISYJNEJ.

Gościem specjalnym był Ojciec Dariusz Bakalarz pracujący na misji w Kamerunie. Majówka odbyła się na Hali Widowiskowo – Sportowej w Krośnie. Program obejmował: Spotkanie z Misjonarzem, Mszę Św., losowanie nagród w „Konkursie na najpiękniejszą zabawkę misyjną”, wspólne zabawy, oraz wiele atrakcji typu: Wystawa misyjnych zabawek, Kuchnia Misyjna, Targ pod Baobabem, Stoisko z pamiątkami misyjnymi, Fryzury Świata i Malowanie Twarzy. W imprezie wzięło udział ponad 1000 dzieci ze szkół podstawowych i młodzieży z gimnazjum, z województwa podkarpackiego.

Notatkę opracował: mgr Wojciech Bazan

{gallery}AKTUALNOSCI/Majówka_Misyjna{/gallery}