Rok Szkolny 2014/2015

Rok Szkolny 2014/2015

Konkurs z zakresu BHP

bhp14 kwietnia 2015 r. w siedzibie Izby Rzemieślniczej w Rzeszowie odbył się konkurs z zakresu Prawnej Ochrony Pracy oraz Zasad Bezpieczeństwa i Higieny Pracy dla pracowników młodocianych zatrudnionych w rzemiośle.

Organizatorami konkursu, na etapie regionalnym, byli: Izba Rzemieślnicza w Rzeszowie i zrzeszone w niej Cechy Rzemiosł oraz Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie.
Naszą szkołę reprezentowały uczennice kl. III F Ewelina Bęben i Aleksandra Gaj oraz uczennice kl. II F Klaudia Liwosz i Roksana Sęp.

Zwyciężczynią konkurs została Klaudia Liwosz (uczennica kl. II F), która reprezentować będzie Izbę Rzemieślniczą w Rzeszowie na etapie ogólnokrajowym w Warszawie 19 maja 2015 r. W ścisłej czołówce znalazła się również Ewelina Bęben, uczennica kl. IIIF, która zdobyła III miejsce.

Wszyscy uczestnicy otrzymali okolicznościowe dyplomy i upominki, a zwyciężczyni i finaliści, dodatkowo, nagrody rzeczowe oraz wyróżnienia ufundowane przez organizatorów i współorganizatorów.