Rok Szkolny 2014/2015

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów AKTUALNOSCI/Apel_na_Boże_Narodzenie oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Rok Szkolny 2014/2015

Apel na Boże Narodzenie

W dniu 19 grudnia 2014 r. dla całej społeczności szkolnej odbył się Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Na tę okoliczność młodzież należącą do Zespołu Admiratio pod kierunkiem P. Wojciecha Bazana przygotowała program pt. "W dzień Wigilii..."Była to wspaniała okazja wprowadzenia wszystkich w prawdziwie rodzinną i świąteczną atmosferę, tym bardziej, że w tym dniu w naszej szkole odbywały się również "Wigilie klasowe".

Opracował: Wojciech Bazan

{gallery}AKTUALNOSCI/Apel_na_Boże_Narodzenie{/gallery}