Rok Szkolny 2014/2015

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów AKTUALNOSCI/Występ_Zespołu_Admiratio oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Rok Szkolny 2014/2015

Występ Zespołu Admiratio

W dniu 19 grudnia 2014 r. w stołówce Krośnieńskich Hut Szkła, Zespół Admiratio, uświetnił "Spotkanie Wigilijne"dla przedstawicieli Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Krośnie, prezentując świąteczny program pt. "W dzień Wigilii.."

Zespół Admiratio wystąpił w składzie: Natalia Grzesik, Barbara Szczurek, Justyna Marosz, Angelika Noga, gościnnie Jutyna Chudy oraz opiekun zespołu P. Wojciech Bazan. Spotkanie "na zdjęciach" uświetniła Klaudia Kochan - menager i fotograf zespołu.Przestawiony program bardzo się wszystkim podobał, a zgromadzona licznie publiczność nagrodziła nasz zespół gromkimi brawami.Było to dla nas bardzo miłe spotkanie. Po raz kolejny mieliśmy również możliwość promować naszą szkołę w środowisku lokalnym oraz zaprezentować się szerszej publiczności.

Opracował: Wojciech Bazan

{gallery}AKTUALNOSCI/Występ_Zespołu_Admiratio{/gallery}