Rok Szkolny 2014/2015

Rok Szkolny 2014/2015

Światowy Dzień Oszczędzania

03.11.2014 r. w naszej szkole uczniowie klas: IV TG, III C i II F wzięli udział w prelekcji zorganizowanej przez Krystynę Paradysz z okazji Światowego Dnia Oszczędzania.

Przedstawiciele Banku PKO Bank Polski w osobach: Pani Alicji Mazur – Świtalskiej, Dyrektora Obsługi Klienta oraz Pani Wioletty Gradowicz, Kierownika Zespołu Obsługi zaprezentowali naszym uczniom bogatą ofertę produktów bankowych oferowanych klientom detalicznym.

01

Po dokonaniu krótkiej charakterystyki produktów takich jak: główne formy oszczędzania (pakiety emerytalne, fundusze inwestycyjne), rachunki ROR, karty bankowe, kredyty: studenckie, gotówkowe, mieszkaniowe uczniowie wzięli udział w konkursie, w którym czekały na nich drobne niespodzianki.

02