Rok Szkolny 2014/2015
OFERTA NA ROK 2018/2019!
XI Jarmark Franciszkański
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski
Event młodych przedsiębiorców
Szkolny konkurs baristyczny
XV Wojewódzki Turniej o tytuł „Najlepszy Uczeń w Zawodzie Cukiernik”
26 Finał WOŚP
Blaga 2017
Europejskie podróże po wiedzę i doświadczenie zawodowe - staże zagraniczne
IV Gala Medyczna z okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia
Europejski Turniej Piłki Siatkowej

Rok Szkolny 2014/2015

Stypendia dla uzdolnionych uczniów

W dniu 27-10-2014 podczas uroczystej inauguracji Nowego Programu Stypendialnego dla uzdolnionych uczniów krośnieńskich gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych 119 uczniów otrzymało stypendia motywacyjne. Pozwolą one nagrodzonym na rozwijanie pasji i talentów.

 

Nowy Program Stypendialny Miasta Krosna o charakterze motywacyjnym uroczyście zainaugurowano 27 października 2014 r. w sali artKina. Głównym celem Programu jest wspomaganie szczególnie uzdolnionych uczniów uczęszczających do gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych na terenie Miasta Krosna.

 

01

 

Program skierowany jest do uczniów krośnieńskich szkół. Jednym z jego celów jest pozyskiwanie do szkół prowadzonych przez miasto Krosno uzdolnionych i aktywnych uczniów, ze szczególnym uwzględnieniem kształcenia zawodowego. Program ma służyć także wzmocnieniu motywacji do rozwoju uzdolnień, premiowaniu rzetelnej wiedzy i umiejętności w różnych obszarach edukacji, pobudzać aspiracje edukacyjne, motywować do sięgania po coraz wyższe i ambitne cele. Dzięki nowej formie stypendiów motywacyjnych znacznie większa liczba uczniów niż do tej pory będzie mogła korzystając ze wsparcia materialnego i pełniej realizować swoje pasje.

 

02

 

Jedna uczennica naszej szkoły w ramach programu - Stypendium Młodego Zawodowca - otrzymała z rąk dyrekcji szkoły Pani Ewy Starowiejskiej stypendium dyrektora szkoły za szczególne osiągnięcia – najlepszego ucznia w zawodzie fryzjer na poziomie zasadniczej szkoły zawodowej. Wnioskodawcą stypendium dla uczennicy kl. II f Roksany Sęp był wychowawca klasy Pan Hubert Wilk.
Po zakończeniu uroczystości wszyscy uczniowie, ich rodzice oraz nauczyciele zostali zaproszeni przez Prezydenta Miasta Krosna oraz Wydział Edukacji do obejrzenia filmu pt. Bogowie.

 

03

 

 

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

nabor logo 2018

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 161 gości oraz 0 użytkowników.