Rok Szkolny 2013/2014

Rok Szkolny 2013/2014

KLASA I C W PARKU LINOWYM

6 czerwca 2014 r. uczniowie klasy I C wraz z wychowawcą Arturem Panasiem wzięła udział w wycieczce do Linowego Parku Przygody w Krośnie. Jest to jeden z większych parków linowych w Polsce, gdzie młodzież może aktywnie spędzić wolny czas.

Po instruktażu i zapoznaniu się z wymogami bezpieczeństwa ruszyliśmy na start. W parku przechodziliśmy największą i najdłuższą trasę, gdzie przeszkody znajdują się na wysokości od 7 do 14 metrów, a największą atrakcją oprócz dużej dawki adrenaliny są długie tyrolki.

Wspinaczce wśród drzew towarzyszyła dobra zabawa, a także doping i wsparcie dla kolegów podczas pokonywania najtrudniejszych odcinków.