Rok Szkolny 2013/2014
XI Jarmark Franciszkański
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski
Event młodych przedsiębiorców
Szkolny konkurs baristyczny
XV Wojewódzki Turniej o tytuł „Najlepszy Uczeń w Zawodzie Cukiernik”
26 Finał WOŚP
Blaga 2017
Europejskie podróże po wiedzę i doświadczenie zawodowe - staże zagraniczne
IV Gala Medyczna z okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia
Europejski Turniej Piłki Siatkowej

Rok Szkolny 2013/2014

Klaudia Zajchowska laureatką konkursu „Prozdrowotne walory produktów mlecznych”

Uczennica  klasy II TŻ Klaudia Zajchowska została laureatką konkursu pt. „Prozdrowotne walory produktów mlecznych”, polegającego na przygotowaniu prezentacji multimedialnej. Konkurs był organizowany przez Stowarzyszenie Producentów Żywności Ekologicznej ,,EKO-  DAR” w Świlczy oraz Zespół Szkół Gospodarczych w Rzeszowie. Nad imprezą  honorowy patronat objął Podkarpacki Kurator Oświaty.
23 maja br. podczas trwania VIII edycji Targów EKOGALA 2014 , które odbywały się na Hali Podpromie w Rzeszowie, nastąpiło uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu.  Podczas Targów odbywały się także różne konkursy i pokazy żywności ekologicznej, w których chętnie brali udział reprezentanci naszej szkoły.
Przy realizacji nagrodzonej  prezentacji  Klaudii Zajchowskiej pomagała uczennica kl. II K /W Sabina Pleśniar, pod względem merytorycznym opiekę objęły p. A. Gonet i p. H. Szpiłyk. Podziękowania należą się również p. G. Litwin, która czuwała nad właściwą oprawą prezentacji.

Wyróżnionej uczennicy gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 87 gości oraz 0 użytkowników.