Rok Szkolny 2013/2014
OFERTA NA ROK 2018/2019!

event zsp2 2018

Rok Szkolny 2013/2014

Klaudia Zajchowska laureatką konkursu „Prozdrowotne walory produktów mlecznych”

Uczennica  klasy II TŻ Klaudia Zajchowska została laureatką konkursu pt. „Prozdrowotne walory produktów mlecznych”, polegającego na przygotowaniu prezentacji multimedialnej. Konkurs był organizowany przez Stowarzyszenie Producentów Żywności Ekologicznej ,,EKO-  DAR” w Świlczy oraz Zespół Szkół Gospodarczych w Rzeszowie. Nad imprezą  honorowy patronat objął Podkarpacki Kurator Oświaty.
23 maja br. podczas trwania VIII edycji Targów EKOGALA 2014 , które odbywały się na Hali Podpromie w Rzeszowie, nastąpiło uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu.  Podczas Targów odbywały się także różne konkursy i pokazy żywności ekologicznej, w których chętnie brali udział reprezentanci naszej szkoły.
Przy realizacji nagrodzonej  prezentacji  Klaudii Zajchowskiej pomagała uczennica kl. II K /W Sabina Pleśniar, pod względem merytorycznym opiekę objęły p. A. Gonet i p. H. Szpiłyk. Podziękowania należą się również p. G. Litwin, która czuwała nad właściwą oprawą prezentacji.

Wyróżnionej uczennicy gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.

PATRONAT NAUKOWY

pwsz w krosnieWSIiZwspia

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczar

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin