Rok Szkolny 2013/2014
OFERTA NA ROK 2018/2019!
XI Jarmark Franciszkański
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski
Event młodych przedsiębiorców
Szkolny konkurs baristyczny
XV Wojewódzki Turniej o tytuł „Najlepszy Uczeń w Zawodzie Cukiernik”
26 Finał WOŚP
Blaga 2017
Europejskie podróże po wiedzę i doświadczenie zawodowe - staże zagraniczne
IV Gala Medyczna z okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia
Europejski Turniej Piłki Siatkowej

Rok Szkolny 2013/2014

Majówka Misyjna…

W dniu 13 maja 2014 r.  Siostry Klawerianki i Wspólnota Misyjna „FURAHA”, Radio FARA wraz z Grupą Apologus, młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w  Krośnie – klasy fryzjerskie wraz z nauczycielami zawodu P. Danutą Gnap, P. Lilianą Sawaryn i P. Anetą Nowotyńską oraz Wolontariat Misyjny – Grupa „RAFIKI” z naszej szkoły, której opiekunem jest P. Wojciech Bazan, przygotowali wspólnie MAJÓWKĘ MISYJNĄ pod hasłem: „DOM MOJEGO PRZYJACIELA Z MISJI”. Gościem specjalnym był O. Otto Katto misjonarz z Ugandy.

Majówka odbyła się na Hali Widowiskowo – Sportowej w Krośnie. Program obejmował Mszę Św., wspólne zabawy oraz wiele atrakcji typu: Cukiernia Bambo, Targ pod Baobabem, Fryzury Świata, Malowanie Twarzy, budowanie misyjnego   domu z materiałów ekologicznych.

W imprezie wzięło udział blisko 1000 dzieci ze szkół podstawowych i młodzieży z gimnazjum,  z województwa podkarpackiego.


Notatkę opracował:

mgr Wojciech Bazan

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

nabor logo 2018

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 151 gości oraz 0 użytkowników.