Rok Szkolny 2013/2014
OFERTA NA ROK 2018/2019!

event zsp2 2018

Rok Szkolny 2013/2014

VI Krośnieńskie Pola Nadziei

Bo moja nadzieja musi pięknie zakwitnąć na wiosnę” - te słowa powiedziała Pani Beatka, sadząc przed Krośnieńskim Hospicjum  żonkile w dniu inauguracji VI Krośnieńskich Pól Nadziei.

Nasze "Pola Nadziei" pięknie rozkwitły i 13 kwietnia w Niedzielę Palmową, razem, wśród żółtych kwiatów nadziei mogliśmy propagować ideę opieki hospicyjnej i wolontariatu oraz mówić o potrzebie opieki nad ludźmi chorymi i starszymi a także zbierać fundusze niezbędne do funkcjonowania Naszego Hospicjum.

W akcji udział wzięli wolontariusze: Renata Kałucka, Justyna Tomoń, Katarzyna Soboń, Renata Faliszek, Marcelina Betlej, Krystyna Jaworska,  Kamila Owczarska, Kinga Ciupak, Magdalena Kozicka, Bartłomiej Bielawa, Weronika Król, Sylwia Suszek, Sylwia Król, Daniel Tabak, Ewelina Bęben, Anna Górska, Sabina Hejnar, Patrycja Zygmunt, Klaudia Wąchała oraz opiekunowie pani dyrektor Ewa Starowiejska, wicedyrektor pani Agata Betlej, pani Małgorzata Mercik, pani Grażyna Litwin, oraz pani Magdalena Czelna i pani Monika Górska ‑ wychowawczynie ze Środowiskowego Hufca Pracy 9-1 w Krośnie.

Żonkile z bibuły wykonali wolontariusze: Renata Faliszek, Katarzyna Soboń, Klaudia Wąchała, Anna Korzeniowska, Joanna Majka, Weronika Lorens, Karolina Zajdel,  Patrycja Persich, Katarzyna Czaja, Magdalena Skubisz, Barbara Kurcab, Patrycja Młocek.

Po zakończonej zbiórce zebrane pieniądze przekazaliśmy do sztabu „Pól Nadziei”, który znajdował się w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie. Tam też na wszystkich kwestujących czekały drożdżówki przygotowane przez krośnieńskich piekarzy i cukierników zrzeszonych w Cechu Rzemiosł Różnych i gorące napoje podawane przez Krośnieńskie Amazonki i członków Towarzystwa Przyjaciół Krośnieńskiego Hospicjum.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim za hojność i życzliwość. Razem z Państwem dajemy świadectwo, że „Hospicjum to też życie”.

opracowała: Grażyna Litwin - opiekun Szkolnego Klubu Wolontariusza

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 46 gości oraz 0 użytkowników.

PATRONAT NAUKOWY

pwsz w krosnieWSIiZwspia

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczar

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin