Rok Szkolny 2013/2014
XI Jarmark Franciszkański
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski
Event młodych przedsiębiorców
Szkolny konkurs baristyczny
XV Wojewódzki Turniej o tytuł „Najlepszy Uczeń w Zawodzie Cukiernik”
26 Finał WOŚP
Blaga 2017
Europejskie podróże po wiedzę i doświadczenie zawodowe - staże zagraniczne
IV Gala Medyczna z okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia
Europejski Turniej Piłki Siatkowej

Rok Szkolny 2013/2014

VI Krośnieńskie Pola Nadziei

Bo moja nadzieja musi pięknie zakwitnąć na wiosnę” - te słowa powiedziała Pani Beatka, sadząc przed Krośnieńskim Hospicjum  żonkile w dniu inauguracji VI Krośnieńskich Pól Nadziei.

Nasze "Pola Nadziei" pięknie rozkwitły i 13 kwietnia w Niedzielę Palmową, razem, wśród żółtych kwiatów nadziei mogliśmy propagować ideę opieki hospicyjnej i wolontariatu oraz mówić o potrzebie opieki nad ludźmi chorymi i starszymi a także zbierać fundusze niezbędne do funkcjonowania Naszego Hospicjum.

W akcji udział wzięli wolontariusze: Renata Kałucka, Justyna Tomoń, Katarzyna Soboń, Renata Faliszek, Marcelina Betlej, Krystyna Jaworska,  Kamila Owczarska, Kinga Ciupak, Magdalena Kozicka, Bartłomiej Bielawa, Weronika Król, Sylwia Suszek, Sylwia Król, Daniel Tabak, Ewelina Bęben, Anna Górska, Sabina Hejnar, Patrycja Zygmunt, Klaudia Wąchała oraz opiekunowie pani dyrektor Ewa Starowiejska, wicedyrektor pani Agata Betlej, pani Małgorzata Mercik, pani Grażyna Litwin, oraz pani Magdalena Czelna i pani Monika Górska ‑ wychowawczynie ze Środowiskowego Hufca Pracy 9-1 w Krośnie.

Żonkile z bibuły wykonali wolontariusze: Renata Faliszek, Katarzyna Soboń, Klaudia Wąchała, Anna Korzeniowska, Joanna Majka, Weronika Lorens, Karolina Zajdel,  Patrycja Persich, Katarzyna Czaja, Magdalena Skubisz, Barbara Kurcab, Patrycja Młocek.

Po zakończonej zbiórce zebrane pieniądze przekazaliśmy do sztabu „Pól Nadziei”, który znajdował się w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie. Tam też na wszystkich kwestujących czekały drożdżówki przygotowane przez krośnieńskich piekarzy i cukierników zrzeszonych w Cechu Rzemiosł Różnych i gorące napoje podawane przez Krośnieńskie Amazonki i członków Towarzystwa Przyjaciół Krośnieńskiego Hospicjum.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim za hojność i życzliwość. Razem z Państwem dajemy świadectwo, że „Hospicjum to też życie”.

opracowała: Grażyna Litwin - opiekun Szkolnego Klubu Wolontariusza

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 110 gości oraz 0 użytkowników.