Rok Szkolny 2013/2014
OFERTA NA ROK 2018/2019!

event zsp2 2018

Rok Szkolny 2013/2014

"Tak Pomagam"

„Jedynie prawdziwy człowiek zauważy potrzeby innego człowieka. Jedynie człowiek wielkiego serca wyciągnie doń pomocną dłoń”

W dniu 12.04.2014r. w ramach ogólnopolskiej akcji Caritas „Tak Pomagam” w ośmiu punktach handlowych w Krośnie odbyła się zbiórka żywności.

Do akcji włączyli się uczniowie z kilku krośnieńskich szkół tj.: ZSP Nr 2, 2LO, Gimnazjum Nr 3, ZSP Nr 1, 2LO, 1 LO oraz wolontariusze z Krośnieńskiego Hospicjum. Z Naszej Szkoły udział wzięli uczniowie: Bartłomiej Bielawa, Katarzyna Wójtowicz, Zuzanna Kubit, Sylwia Suszek, Katarzyna Soboń, Renata Faliszek, Patrycja Kobak, Joanna Jurasz, Katarzyna Pękalska, Sabina Hejnar, Patrycja Zygmunt, Jolanta Ciuła, Paulina Karaś, Katarzyna Kmon, Klaudia Wąchała, oraz pani Grażyna Litwin.

Celem zbiórki było zebranie produktów spożywczych z długim terminem przydatności do spożycia oraz łatwych w przechowywaniu. Wystarczyło kilka godzin, żeby kosze zapełniły się darami serca. Liczył się nawet najmniejszy gest solidarności. Dziękujemy wszystkim za okazaną dobroć.

opracowała: Grażyna Litwin – opiekun Szkolnego Klubu Wolontariusza

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.

PATRONAT NAUKOWY

pwsz w krosnieWSIiZwspia

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczar

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin