Rok Szkolny 2013/2014
OFERTA NA ROK 2018/2019!

event zsp2 2018

Rok Szkolny 2013/2014

Promocja zdrowego stylu odżywiania.

Nasza szkoła została zaproszona przez opiekuna szkolnego koła PCK w Gimnazjum w Przybówce, aby zaprezentować uczniom zasady zdrowego stylu odżywiania się i zachęcić do stosowania ich na co dzień.

Uczennice klasy IITŻ Katarzyna Czaja i Katarzyna Piękoś pod opieką pani Anny Kustroń przygotowały prezentację multimedialną na temat racjonalnego odżywiania się, która uatrakcyjniła wystąpienia referentek. Oprócz wiadomości teoretycznych gimnazjaliści mogli także degustować zdrową żywność, przygotowaną na tę okazję wcześniej w szkolnej pracowni gastronomicznej pod czujnym okiem pani A. Gonet i pani H. Szpiłyk.  Pozostali uczniowie klasy II TŻ wykonali następujące potrawy i wypieki: chleb wieloziarnisty, ciasteczka owsiane, pastę z brokuła i płatków migdałowych, pastę z ciecierzycy oraz pastę jajeczną, które posłużyły do wykonania kanapek.  Młodzież gimnazjalna wykazała ogromne zainteresowanie prezentowanym tematem, dlatego spotkanie uważamy za udane. Mamy nadzieję, że udało nam się zachęcić słuchaczy do zdrowego odżywiania się.
Osoby zainteresowane przepisami odsyłamy do szkolnego  Kącika kulinarnego!

 

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 48 gości oraz 0 użytkowników.

PATRONAT NAUKOWY

pwsz w krosnieWSIiZwspia

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczar

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin