Rok Szkolny 2013/2014

Rok Szkolny 2013/2014

Noc Nauki

Nasza szkoła, kolejny raz wzięła udział w "Nocy Nauki" która odbyła się w PWSZ w Krośnie 28 marca 2014r.

Uczniowie z kl. II K/W i I TŻ przygotowali stół degustacyjny, na którym znalazły się babeczki wytrawne oraz koktaile warzywne, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.

Receptury na te koktaile można znależć w naszym kąciku kulinarnym.

Uczniowie:

• Katarzyna Pękalska z I TŻ
  • Klaudia Hejnar z II K/W
  • Diana Borek z II K/W
  • Mirosław Gątek z II K/W

Dzielnie reprezentowali naszą szkołę, na imprezie, na którą przybyły niemałe rzesze uczniów, mieszkańców Krosna i okolic. Uczniowie pracowali pod okiem p. Agnieszki Gonet,p. Haliny Szpiłyk oraz p. Ewa Starowiejska - Dyrektor naszej szkoły.

Nasi uczniowie prezentowali również umiejętnośći fryzjerskie, oferując uczestnikom profesjonalne usługi fryzjerskie wykonywane przez ucznennice klasy IV TF Magdalenę Czyż i Wioletę Głód. Pokaz fryzur cieszył się dużym zainteresowanie nie tylko młodzieży, ale także osób dorosłych. Uczennice pracowały pod czujnym okiem wychowawcy - p. Małgorzaty Mercik.

Byla to wspaniała okazja do promocji szkoły w środowisku lokalnym!

H. Szpiłyk, A. Gonet

>>>Zdjęcia z Imprezy!<<<