Rok Szkolny 2013/2014
OFERTA NA ROK 2018/2019!

Rok Szkolny 2013/2014

Konkurs recytatorski

Dnia 20 marca 2014 r. w Liceum Ogólnokształcącym w Jedliczu odbył się IV Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji Sybirackiej, którego organizatorem było Starostwo Powiatowe wspólnie ze Związkiem Sybiraków w Krośnie.

W konkursie zaprezentowało się 100 uczestników z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych całego powiatu krośnieńskiego. Wzięła w nim udział również uczennica naszej szkoły – Emilia Nowak z klasy I TŻ. Recytowała wiersz Kazimiery Iłłakowiczówny „O Boże”.

Wszyscy recytatorzy otrzymali dyplomy uczestnictwa w konkursie z rąk starosty podkarpackiego.

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

nabor logo 2018

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 77 gości oraz 0 użytkowników.

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin