Rok Szkolny 2013/2014
Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Fabryka Piernika
Jesienne metamorfozy 2018
Szpetnar Cup 2018
Przy deserze o Niepodległej
X-lecie Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski

Rok Szkolny 2013/2014

Konkurs recytatorski

Dnia 20 marca 2014 r. w Liceum Ogólnokształcącym w Jedliczu odbył się IV Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji Sybirackiej, którego organizatorem było Starostwo Powiatowe wspólnie ze Związkiem Sybiraków w Krośnie.

W konkursie zaprezentowało się 100 uczestników z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych całego powiatu krośnieńskiego. Wzięła w nim udział również uczennica naszej szkoły – Emilia Nowak z klasy I TŻ. Recytowała wiersz Kazimiery Iłłakowiczówny „O Boże”.

Wszyscy recytatorzy otrzymali dyplomy uczestnictwa w konkursie z rąk starosty podkarpackiego.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 172 gości oraz 0 użytkowników.