Rok Szkolny 2013/2014
XI Jarmark Franciszkański
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski
Event młodych przedsiębiorców
Szkolny konkurs baristyczny
XV Wojewódzki Turniej o tytuł „Najlepszy Uczeń w Zawodzie Cukiernik”
26 Finał WOŚP
Blaga 2017
Europejskie podróże po wiedzę i doświadczenie zawodowe - staże zagraniczne
IV Gala Medyczna z okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia
Europejski Turniej Piłki Siatkowej

Rok Szkolny 2013/2014

Magiczny Dzień Kobiet

W dniu 7 marca 2014r. pracownie fryzjerskie w naszej szkole zmieniły się w „magiczne miejsce”.  Z okazji Dnia Kobiet  dla wszystkich Pań przygotowana została  wyjątkowa oferta.  W pracowniach fryzjerskich naszej szkoły Panie mogły skorzystać  z usług fryzjerskich i kosmetycznych.

Uczennice wraz z nauczycielami zawodu wykonywały pielęgnacyjne zabiegi włosów i dłoni oraz piękne fryzury dzienne i okazjonalne,  wśród których królowały loki, plecionkii fantazyjne warkocze. Całość dopełniał odpowiednio dopasowany makijaż oraz manicure.

Dodatkową atrakcją w tym dniu był pokaz profesjonalnego makijażu wykonany przez przedstawicieli firmy kosmetycznej Avon i Oriflame oraz pokaz czesania fryzur ślubnych na żywo wykonany przez uczennice klasy III TF Paulinę Karaś i Mariolę Sikorę uczestniczki wojewódzkiego konkursu fryzjerskiego w Sanoku.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 57 gości oraz 0 użytkowników.