Rok Szkolny 2013/2014
XI Jarmark Franciszkański
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski
Event młodych przedsiębiorców
Szkolny konkurs baristyczny
XV Wojewódzki Turniej o tytuł „Najlepszy Uczeń w Zawodzie Cukiernik”
26 Finał WOŚP
Blaga 2017
Europejskie podróże po wiedzę i doświadczenie zawodowe - staże zagraniczne
IV Gala Medyczna z okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia
Europejski Turniej Piłki Siatkowej

Rok Szkolny 2013/2014

Wyślij pączka do Afryki

„TY JESZ pączki, a zamiast brzucha rośnie Ci serce, Wielkie serce dla potrzebujących dzieci”.

 

W dniach 25 - 27 lutego 2014 r. w naszej szkole odbyła się akcja charytatywna pod hasłem: „Wyślij pączka do Afryki”. Jej celem było zgromadzenie środków finansowych na zakup żywności, leków i odbudowę domów zniszczonych  w czasie działań wojennych w Republice Centralnej Afryki. Inicjatorem akcji jest Fundacja „Kapucyni i Misje” z Krakowa, a koordynacją w szkole zajęła się pani Grażyna Litwin – opiekun Szkolnego Klubu Wolontariusza.

Pyszne „afrykańskie pączki” przygotowali uczniowie z klas: 1K/W pod opieką Pani Agaty Paradysz, 3TG pod opieką pani Anny Kustroń, oraz 2TŻ pod opieką pani Agnieszki Gonet. Również uczennice ŚHP uczące się w klasie o profilu cukierniczym pod opieką pani Moniki Górskiej na tę szczególną okazję  własnoręcznie przygotowały nie tylko pączki, ale także galaretki owocowe.

Słodkości rozeszły się w mgnieniu oka, co świadczy o dużej wrażliwości młodych ludzi na cudzą krzywdę. Dziękujemy wszystkim „pączkującym”.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 153 gości oraz 0 użytkowników.