Rok Szkolny 2013/2014
OFERTA NA ROK 2018/2019!

Rok Szkolny 2013/2014

VI Międzyszkolny Konkurs Biblijny

Już po raz szósty, uczniowie naszej szkoły, przystąpili do Międzyszkolnego Konkursu Biblijnego szkół średnich z Krosna i okolic, którego organizatorem są: Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie Oddział w Krośnie oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Krośnie. Etap szkolny został wyznaczony na dzień 18 lutego 2014 r. Zakres merytoryczny tegorocznej edycji konkursu obejmuje znajomość tekstów biblijnych ze wstępem i przypisami:

a)    w etapie szkolnym Ewangelia wg św. Marka

b)    w finale dodatkowo I Księga Królewska.

Z naszej szkoły, w etapie szkolnym konkursu, wzięło udział 48 uczniów z klas: I TF/TC oraz II TŻ. Formą sprawdzenia wiedzy uczniów były 34 pytania testowe, na które uczestnicy mieli 45 minut. W finale konkursu, zgodnie z regulaminem, naszą szkołę będą reprezentować trzy osoby z najwyższą ilością punktów. Są to: Emilia Nowak zdobyła 23/34 punkty; Agnieszka Kupiec 19/34 punkty i Gabriela Godek 19/34 punkty – wszyscy z klasy I TF/TC. Etap szkolny przeprowadził p. Wojciech Bazan – nauczyciel religii. Finał odbędzie się 24 kwietnia o godz. 09.00 w Podkarpackim Centrum Edukacji Nauczycieli w Krośnie.

Opracował:

mgr Wojciech Bazan

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

nabor logo 2018

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 162 gości oraz 0 użytkowników.

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin