Rok Szkolny 2013/2014
Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Fabryka Piernika
Jesienne metamorfozy 2018
Szpetnar Cup 2018
Przy deserze o Niepodległej
X-lecie Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski

Rok Szkolny 2013/2014

Studniówka klas maturalnych!

Dnia 1 lutego 2014 roku odbył się Bal Studniówkowy klas maturalnych: IV TF - wychowawca Małgorzata Mercik, IV TG - wychowawca Elżbieta Jaracz oraz klasy IV TK/F - wychowawca Małgorzata Płatek.

 

Zgodnie z tradycją bal rozpoczęto dostojnym, staropolskim tańcem - polonezem, lecz wykonywany był stylem „nowoczesnym” przygotowanym przez dziewczyny z klas maturalnych i Wiesława Wójcika. Następnie zaproszono wszystkich do zatańczenia poloneza ogólnego. Klasa IV TK/F miała okazję zaprezentować się z montażem słowno-muzycznym przygotowanym pod czujnym okiem wychowawcy. Wszystkim widzom bardzo podobał się efekt prac. Były także podziękowania dla Dyrekcji, Wychowawców i Nauczycieli, wspólna zabawa i pyszne jedzenie. Huczna  zabawa  trwała  do  białego  rana. Pozostały miłe wspomnienia i zbliżająca się matura. Bal studniówkowy odbył się w Restauracji ELWIT w Zręcinie i został zorganizowany przez rodziców uczniów klas maturalnych.

 

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 183 gości oraz 0 użytkowników.