Rok Szkolny 2013/2014
OFERTA NA ROK 2018/2019!

Rok Szkolny 2013/2014

Studniówka klas maturalnych!

Dnia 1 lutego 2014 roku odbył się Bal Studniówkowy klas maturalnych: IV TF - wychowawca Małgorzata Mercik, IV TG - wychowawca Elżbieta Jaracz oraz klasy IV TK/F - wychowawca Małgorzata Płatek.

 

Zgodnie z tradycją bal rozpoczęto dostojnym, staropolskim tańcem - polonezem, lecz wykonywany był stylem „nowoczesnym” przygotowanym przez dziewczyny z klas maturalnych i Wiesława Wójcika. Następnie zaproszono wszystkich do zatańczenia poloneza ogólnego. Klasa IV TK/F miała okazję zaprezentować się z montażem słowno-muzycznym przygotowanym pod czujnym okiem wychowawcy. Wszystkim widzom bardzo podobał się efekt prac. Były także podziękowania dla Dyrekcji, Wychowawców i Nauczycieli, wspólna zabawa i pyszne jedzenie. Huczna  zabawa  trwała  do  białego  rana. Pozostały miłe wspomnienia i zbliżająca się matura. Bal studniówkowy odbył się w Restauracji ELWIT w Zręcinie i został zorganizowany przez rodziców uczniów klas maturalnych.

 

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

nabor logo 2018

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 137 gości oraz 0 użytkowników.

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin