Rok Szkolny 2013/2014

Rok Szkolny 2013/2014

Eliminacje szkolne do Wojewódzkiego Konkursu Fryzjerskiego w Sanoku

W dniu 14 lutego 2014 r. odbyły się w szkole eliminacje do Wojewódzkiego Konkursu Fryzjerskiego w Sanoku pod hasłem ,,Ślubne inspiracje’’.

W eliminacjach wzięły udział uczennice z kl. III technikum fryzjerskiego, które zostały wyłonione do etapu praktycznego za najwyższą ilość punktów uzyskanych w teście, opracowanym z zakresu  przedmiotów zawodowych tj: technologia, higiena, bhp i materiały fryzjerskie.
Uczennice w przeznaczonym w czasie 100 minut, wykazały się swoim talentem, kreatywnością i pomysłowością wykonując na modelkach fantazyjne upięcia ozdobione  kwiatami, perłami i cekinami, a  jako dodatkowy efekt  dający  wrażenie spójności
i harmonii był strój, który podkreślił charakter i hasło przewodnie fryzury .

Komisja sędziowska w składzie:

Przewodniczący: Dyrektor Ewa Starowiejska

I członek Komisji: Aneta Nowotyńska

II członek Komisji: Danuta Gnap

Oceniła i przyznała następujące miejsca:

I miejsce  – MARIOLA SIKORA,

II miejsce – PAULINA KARAŚ,

III miejsce ex aequo – IZABELA WOJNAROWSKA I MAGDALENA MAKIEL

Zdobywczyni I i II miejsca, będą reprezentowały naszą szkołę w Wojewódzkim Konkursie Fryzjerskim, który odbędzie się dnia   4 marca  2014 r.  w Sanoku.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!