Rok Szkolny 2013/2014
Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Fabryka Piernika
Jesienne metamorfozy 2018
Szpetnar Cup 2018
Przy deserze o Niepodległej
X-lecie Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski

Rok Szkolny 2013/2014

Spotkanie uczniów klas IC z Pośrednikiem Pracy

W dniu 12.02.2014r. uczniowie klasy I C wzięli udział w spotkaniu z pośrednikiem pracy Młodzieżowego Biura Pracy OHP w Krośnie – panią Edytą Wilusz. Spotkanie odbyło się w ramach wojewódzkiego programu edukacyjno-profilaktycznego „Ja w sieci”, a jego tematyka skupiała się wokół Internetu jako skutecznej metody poszukiwania pracy i kontaktu z potencjalnym pracodawcą.

Prowadząca w wyczerpujący i przystępny dla młodzieży sposób omówiła zasady działania internetowych serwisów rekrutacyjnych oraz wyjaśniła, czym zajmują się firmy doradztwa personalnego i agencje pracy tymczasowej. Ponadto udzieliła praktycznych wskazówek osobom zamierzającym zamieścić własne ogłoszenie w kategorii „szukam pracy”. Podsumowując swój wykład podkreśliła, że Internet daje wiele możliwości, ułatwiając poszukiwanie pracy, jednakże należy z niego korzystać umiejętnie i rozsądnie.

Po spotkaniu prowadząca odpowiadała na pytania młodzieży oraz pomogła wypełnić formularze zgłoszeniowe osobom zainteresowanym skorzystaniem z oferty Młodzieżowego Biura Pracy OHP.

,

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 166 gości oraz 0 użytkowników.