Rok Szkolny 2013/2014
XI Jarmark Franciszkański
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski
Event młodych przedsiębiorców
Szkolny konkurs baristyczny
XV Wojewódzki Turniej o tytuł „Najlepszy Uczeń w Zawodzie Cukiernik”
26 Finał WOŚP
Blaga 2017
Europejskie podróże po wiedzę i doświadczenie zawodowe - staże zagraniczne
IV Gala Medyczna z okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia
Europejski Turniej Piłki Siatkowej

Rok Szkolny 2013/2014

Uczniowie klasy IC na lodowisku

W dniu 07.02.2014r uczniowie klasy I C udali się wraz z wychowawcą panem Arturem Panasiem oraz z  wychowawczynią z ramienia ŚHP panią Moniką Górską na lodowisko miejskie. Celem przedsięwzięcia było nie tylko przyjemne spędzenie czasu na świeżym powietrzu, ale również doskonalenie techniki jazdy na łyżwach oraz integracja zespołu klasowego.

Przed wejściem na lód uczestnicy wysłuchali krótkiego instruktażu technicznego oraz zostali pouczeni w zakresie zasad bezpieczeństwa obowiązujących podczas zabawy. Przez dwie godziny uśmiech nie opuszczał łyżwiarzy, pomimo zdarzających się potknięć i upadków. Kiedy minął czas beztroskiej zabawy, młodzież w wyśmienitych humorach powróciła do szkoły.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 64 gości oraz 0 użytkowników.