Rok Szkolny 2013/2014
Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Fabryka Piernika
Jesienne metamorfozy 2018
Szpetnar Cup 2018
Przy deserze o Niepodległej
X-lecie Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski

Rok Szkolny 2013/2014

Uczniowie klasy IC na lodowisku

W dniu 07.02.2014r uczniowie klasy I C udali się wraz z wychowawcą panem Arturem Panasiem oraz z  wychowawczynią z ramienia ŚHP panią Moniką Górską na lodowisko miejskie. Celem przedsięwzięcia było nie tylko przyjemne spędzenie czasu na świeżym powietrzu, ale również doskonalenie techniki jazdy na łyżwach oraz integracja zespołu klasowego.

Przed wejściem na lód uczestnicy wysłuchali krótkiego instruktażu technicznego oraz zostali pouczeni w zakresie zasad bezpieczeństwa obowiązujących podczas zabawy. Przez dwie godziny uśmiech nie opuszczał łyżwiarzy, pomimo zdarzających się potknięć i upadków. Kiedy minął czas beztroskiej zabawy, młodzież w wyśmienitych humorach powróciła do szkoły.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.