Rok Szkolny 2013/2014
OFERTA NA ROK 2018/2019!

Rok Szkolny 2013/2014

Uczniowie klasy IC na lodowisku

W dniu 07.02.2014r uczniowie klasy I C udali się wraz z wychowawcą panem Arturem Panasiem oraz z  wychowawczynią z ramienia ŚHP panią Moniką Górską na lodowisko miejskie. Celem przedsięwzięcia było nie tylko przyjemne spędzenie czasu na świeżym powietrzu, ale również doskonalenie techniki jazdy na łyżwach oraz integracja zespołu klasowego.

Przed wejściem na lód uczestnicy wysłuchali krótkiego instruktażu technicznego oraz zostali pouczeni w zakresie zasad bezpieczeństwa obowiązujących podczas zabawy. Przez dwie godziny uśmiech nie opuszczał łyżwiarzy, pomimo zdarzających się potknięć i upadków. Kiedy minął czas beztroskiej zabawy, młodzież w wyśmienitych humorach powróciła do szkoły.

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

nabor logo 2018

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 250 gości oraz 0 użytkowników.

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin