Rok Szkolny 2013/2014
XI Jarmark Franciszkański
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski
Event młodych przedsiębiorców
Szkolny konkurs baristyczny
XV Wojewódzki Turniej o tytuł „Najlepszy Uczeń w Zawodzie Cukiernik”
26 Finał WOŚP
Blaga 2017
Europejskie podróże po wiedzę i doświadczenie zawodowe - staże zagraniczne
IV Gala Medyczna z okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia
Europejski Turniej Piłki Siatkowej

Rok Szkolny 2013/2014

Była wizyta i rewizyta

W pierwszym tygodniu stycznia 2014 r. przyjmowaliśmy w naszej szkole gości z Ukrainy.

Jedną grupę stanowiły dzieciaki z Kulturalno - Oświatowego Centrum im. Kornela  Makuszyńskiego Wspólnoty Polskiej miasta Stryk wraz z opiekunami. Przedstawiały one program artystyczny, który przybliżył nam zwyczaje Świąt Bożego Narodzenia obrzędu wschodniego. Druga grupa, która zaprezentowała kolędy i pastorałki wykonane nie tylko w języku ukraińskim, ale także polskim tworzy Kulturalno -  Oświatowe Towarzystwo "Zgoda" w Borysławiu. Uczniowie klas: III i IV technikum gastronomicznego przygotowali na tę okazję piękne stoły okolicznościowe. Gościom bardzo podobała się nasza szkoła, a spotkanie minęło w sympatycznej atmosferze.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.