Rok Szkolny 2013/2014
Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Fabryka Piernika
Jesienne metamorfozy 2018
Szpetnar Cup 2018
Przy deserze o Niepodległej
X-lecie Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski

Rok Szkolny 2013/2014

Była wizyta i rewizyta

W pierwszym tygodniu stycznia 2014 r. przyjmowaliśmy w naszej szkole gości z Ukrainy.

Jedną grupę stanowiły dzieciaki z Kulturalno - Oświatowego Centrum im. Kornela  Makuszyńskiego Wspólnoty Polskiej miasta Stryk wraz z opiekunami. Przedstawiały one program artystyczny, który przybliżył nam zwyczaje Świąt Bożego Narodzenia obrzędu wschodniego. Druga grupa, która zaprezentowała kolędy i pastorałki wykonane nie tylko w języku ukraińskim, ale także polskim tworzy Kulturalno -  Oświatowe Towarzystwo "Zgoda" w Borysławiu. Uczniowie klas: III i IV technikum gastronomicznego przygotowali na tę okazję piękne stoły okolicznościowe. Gościom bardzo podobała się nasza szkoła, a spotkanie minęło w sympatycznej atmosferze.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 99 gości oraz 0 użytkowników.