Rok Szkolny 2013/2014
OFERTA NA ROK 2018/2019!

Rok Szkolny 2013/2014

Była wizyta i rewizyta

W pierwszym tygodniu stycznia 2014 r. przyjmowaliśmy w naszej szkole gości z Ukrainy.

Jedną grupę stanowiły dzieciaki z Kulturalno - Oświatowego Centrum im. Kornela  Makuszyńskiego Wspólnoty Polskiej miasta Stryk wraz z opiekunami. Przedstawiały one program artystyczny, który przybliżył nam zwyczaje Świąt Bożego Narodzenia obrzędu wschodniego. Druga grupa, która zaprezentowała kolędy i pastorałki wykonane nie tylko w języku ukraińskim, ale także polskim tworzy Kulturalno -  Oświatowe Towarzystwo "Zgoda" w Borysławiu. Uczniowie klas: III i IV technikum gastronomicznego przygotowali na tę okazję piękne stoły okolicznościowe. Gościom bardzo podobała się nasza szkoła, a spotkanie minęło w sympatycznej atmosferze.

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

nabor logo 2018

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 172 gości oraz 0 użytkowników.

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin