Rok Szkolny 2013/2014
XI Jarmark Franciszkański
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski
Event młodych przedsiębiorców
Szkolny konkurs baristyczny
XV Wojewódzki Turniej o tytuł „Najlepszy Uczeń w Zawodzie Cukiernik”
26 Finał WOŚP
Blaga 2017
Europejskie podróże po wiedzę i doświadczenie zawodowe - staże zagraniczne
IV Gala Medyczna z okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia
Europejski Turniej Piłki Siatkowej

Rok Szkolny 2013/2014

Spotkanie z doradcą zawodowym w I K/W

W dniu 04.12.2013r. uczniowie klasy I K/W wzięli udział w spotkaniu z doradcą zawodowym Centrum Edukacji i Ppracy OHP – panią Martą Kandefer - Fydrych. Celem   i głównym tematem spotkania była diagnoza predyspozycji i zainteresowań zawodowych pod kątem wykonywanej w przyszłości pracy.

Spotkanie miało charakter warsztatów opartych na aktywnym udziale młodzieży w rozwiązywaniu rozmaitych zadań. Uczestnicy rozegrali między innymi grę towarzyską, która pozwoliła określić podstawowe predyspozycje zawodowe. Uzupełnieniem zabawy był test samooceny, który zweryfikował zgodność zainteresowań i predyspozycji z wybranym zawodem.

Młodzież z dużym zaangażowaniem wzięła udział w zajęciach. Na zakończenie uczestnicy mieli możliwość zadawania pytań prowadzącej i uzyskania wyczerpujących odpowiedzi.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 42 gości oraz 0 użytkowników.