Rok Szkolny 2013/2014
OFERTA NA ROK 2018/2019!

Rok Szkolny 2013/2014

Spotkanie z doradcą zawodowym w I K/W

W dniu 04.12.2013r. uczniowie klasy I K/W wzięli udział w spotkaniu z doradcą zawodowym Centrum Edukacji i Ppracy OHP – panią Martą Kandefer - Fydrych. Celem   i głównym tematem spotkania była diagnoza predyspozycji i zainteresowań zawodowych pod kątem wykonywanej w przyszłości pracy.

Spotkanie miało charakter warsztatów opartych na aktywnym udziale młodzieży w rozwiązywaniu rozmaitych zadań. Uczestnicy rozegrali między innymi grę towarzyską, która pozwoliła określić podstawowe predyspozycje zawodowe. Uzupełnieniem zabawy był test samooceny, który zweryfikował zgodność zainteresowań i predyspozycji z wybranym zawodem.

Młodzież z dużym zaangażowaniem wzięła udział w zajęciach. Na zakończenie uczestnicy mieli możliwość zadawania pytań prowadzącej i uzyskania wyczerpujących odpowiedzi.

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

nabor logo 2018

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 118 gości oraz 0 użytkowników.

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin