Rok Szkolny 2013/2014
XI Jarmark Franciszkański
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski
Event młodych przedsiębiorców
Szkolny konkurs baristyczny
XV Wojewódzki Turniej o tytuł „Najlepszy Uczeń w Zawodzie Cukiernik”
26 Finał WOŚP
Blaga 2017
Europejskie podróże po wiedzę i doświadczenie zawodowe - staże zagraniczne
IV Gala Medyczna z okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia
Europejski Turniej Piłki Siatkowej

Rok Szkolny 2013/2014

Z życia ucznia – Fryzjera „Moda i Duch Czasu”

Pojęcie piękna zmieniało się na przestrzeni wieków, zmieniały się również zainteresowania i potrzeby. Historia fryzjerstwa zawsze związana była z rozwojem cywilizacji, a najważniejszą rolę w tej dziedzinie odegrały potrzeby człowieka, wynalazki i przekształcenia społeczno-kulturowe.

W ostatnich dniach listopada bieżącego roku młodzież ucząca się w zawodzie fryzjer podjęła się trudnego zadania wykonania fryzur, które cieszyły się popularnością w zapomnianych już czasach. Trendy minionych epok posłużyły jako inspiracja i wzorzec. Powstawały fryzury o niecodziennych kształtach i proporcjach, łączące elementy klasyczne i nowoczesne. Wszystkie kreacje były bardzo pomysłowe i przykuwające uwagę.

Uczesanie zaprojektowały i wykonały uczennice II i III kl. ZSZ oraz III kl. TUF.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.