Rok Szkolny 2013/2014
OFERTA NA ROK 2018/2019!

Rok Szkolny 2013/2014

Z życia ucznia – Fryzjera „Moda i Duch Czasu”

Pojęcie piękna zmieniało się na przestrzeni wieków, zmieniały się również zainteresowania i potrzeby. Historia fryzjerstwa zawsze związana była z rozwojem cywilizacji, a najważniejszą rolę w tej dziedzinie odegrały potrzeby człowieka, wynalazki i przekształcenia społeczno-kulturowe.

W ostatnich dniach listopada bieżącego roku młodzież ucząca się w zawodzie fryzjer podjęła się trudnego zadania wykonania fryzur, które cieszyły się popularnością w zapomnianych już czasach. Trendy minionych epok posłużyły jako inspiracja i wzorzec. Powstawały fryzury o niecodziennych kształtach i proporcjach, łączące elementy klasyczne i nowoczesne. Wszystkie kreacje były bardzo pomysłowe i przykuwające uwagę.

Uczesanie zaprojektowały i wykonały uczennice II i III kl. ZSZ oraz III kl. TUF.

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

nabor logo 2018

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 158 gości oraz 0 użytkowników.

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin