Rok Szkolny 2013/2014
Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Fabryka Piernika
Jesienne metamorfozy 2018
Szpetnar Cup 2018
Przy deserze o Niepodległej
X-lecie Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski

Rok Szkolny 2013/2014

Paczuszki z pierniczkami już gotowe! Czekamy tylko na sobotę!

Jak co roku uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Krośnie będą kwestować na rzecz Krośnieńskiego Hospicjum.

Przygotowania do tej akcji trwały kilka tygodni, w czasie których  młodzież ucząca się w  klasach o profilu gastronomicznym wypiekała i dekorowała drobne pierniczki. Akcję wolontariatu młodzieży wsparli swoimi wypiekami mistrzowie cukiernictwa zrzeszeni w Cechu Rzemiosł Różnych w Krośnie.  Słodkimi prezentami będą obdarowywani ludzie dobrej woli, którzy zechcą wziąć udział w kweście. Zbierającą datki młodzież będzie można spotkać 7 grudnia 2013 r. w krośnieńskich centrach handlowych. Wszystkich odwiedzających te miejsca prosimy o wsparcie szczytnego celu.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 206 gości oraz 0 użytkowników.