Rok Szkolny 2013/2014
OFERTA NA ROK 2018/2019!

Rok Szkolny 2013/2014

Paczuszki z pierniczkami już gotowe! Czekamy tylko na sobotę!

Jak co roku uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Krośnie będą kwestować na rzecz Krośnieńskiego Hospicjum.

Przygotowania do tej akcji trwały kilka tygodni, w czasie których  młodzież ucząca się w  klasach o profilu gastronomicznym wypiekała i dekorowała drobne pierniczki. Akcję wolontariatu młodzieży wsparli swoimi wypiekami mistrzowie cukiernictwa zrzeszeni w Cechu Rzemiosł Różnych w Krośnie.  Słodkimi prezentami będą obdarowywani ludzie dobrej woli, którzy zechcą wziąć udział w kweście. Zbierającą datki młodzież będzie można spotkać 7 grudnia 2013 r. w krośnieńskich centrach handlowych. Wszystkich odwiedzających te miejsca prosimy o wsparcie szczytnego celu.

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

nabor logo 2018

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 125 gości oraz 0 użytkowników.

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin