Rok Szkolny 2013/2014
Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Fabryka Piernika
Jesienne metamorfozy 2018
Szpetnar Cup 2018
Przy deserze o Niepodległej
X-lecie Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski

Rok Szkolny 2013/2014

Wolontariat w Radio FARA w Krośnie – Grupa Apologus

Mija właśnie rok, jak grupa uczniów z naszej szkoły rozpoczęła pracę, w formie wolontariatu w Radio FARA, w Krośnie. W tym czasie grupa przyjęła nazwę APOLOGUS czyli (z łac.) Bajka. Poza tym, od tego czasu grupa jest odpowiedzialna za przygotowywanie audycji radiowej dla najmłodszych o nazwie: „Bajki na dobranoc”. Naszym sukcesem jest fakt, iż decyzją dyrektora Radia FARA w Krośnie – ks. Andrzeja Bienia, nasza audycja wpisała się na stałe w radiowy program i dzięki temu możemy ją nadal kontynuować. O tym fakcie zdecydowała również liczba „wejść” na radiową   stronę, gdzie w zakładce „archiwum” można pobierać i odsłuchiwać wszystkie prezentowane przez nas bajki.  I tu bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom, które nas słuchają. Audycja prowadzona jest „na żywo” w każdy piątek o 19.30. Organizujemy także dla dzieci bajkowe konkursy, a główną nagrodą jest czytanie bajki w radio „na żywo” wraz a grupą Apologus. Dla dzieci, które w roli zwycięzców konkursu przyjeżdżają do radia wraz z rodzicami, to ogromne wyróżnienie, radość i przeżycie. Aktualnie grupę tworzą uczniowie z zespołu Admiratio – Natalia Grzesik, Sławomir Wilk, Natalia Trybus, Izabela Niemiec i Wioleta Kardasz, studentki PWSZ, a także uczennica z Gimnazjum w Krasnem i uczennica III LO w Krośnie. Opiekunem grupy jest p. Wojciech Bazan.

Zapraszamy do słuchania naszej audycji – „Bajki na dobranoc” w piątki o 19.30.

O naszej działalności można przeczytać na stronach internetowych: naszej szkoły – www.zsp2krosno.pl oraz Radia FARA – www.radiofara.pl

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 180 gości oraz 0 użytkowników.