Rok Szkolny 2013/2014
Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Fabryka Piernika
Jesienne metamorfozy 2018
Szpetnar Cup 2018
Przy deserze o Niepodległej
X-lecie Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski

Rok Szkolny 2013/2014

XIII Festiwal Fryzjerski HAIR FAIR i Kosmetyczny BEAUTY FAIR w Sosnowcu za nami!

24 listopada2013r. młodzież naszej szkoły kształcąca się w zawodzie fryzjer wraz z opiekunami p. M. Ciereszyńską, p. D. Gnap, C. Lulą i W. Zięba uczestniczyła już w XIII Festiwalu Fryzjerskim HAIR FAIR i Kosmetycznym BEAUTY FAIR w Sosnowcu.

Na festiwalu zaprezentowało się  ponad 100 wystawców z branży fryzjerskiej i kosmetycznej, którzy oferowali mnóstwo ciekawych promocji, prezentacji najnowszych trendów, pokazów i porad zarówno z zakresu fryzjerstwa, jak i kosmetyki.

Uczniowie mieli również możliwość przyjrzeniu się z bliska zmaganiom zawodników w Mistrzostwach zarówno zdobienia paznokci, makijażu permanentnego, jak i  fryzjerstwa na różnych poziomach zaawansowania. Była to doskonała  okazja do podglądania trendów oraz stylów obowiązujących na nadchodzący sezon.

 

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 71 gości oraz 0 użytkowników.