Rok Szkolny 2013/2014
XI Jarmark Franciszkański
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski
Event młodych przedsiębiorców
Szkolny konkurs baristyczny
XV Wojewódzki Turniej o tytuł „Najlepszy Uczeń w Zawodzie Cukiernik”
26 Finał WOŚP
Blaga 2017
Europejskie podróże po wiedzę i doświadczenie zawodowe - staże zagraniczne
IV Gala Medyczna z okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia
Europejski Turniej Piłki Siatkowej

Rok Szkolny 2013/2014

XIII Festiwal Fryzjerski HAIR FAIR i Kosmetyczny BEAUTY FAIR w Sosnowcu za nami!

24 listopada2013r. młodzież naszej szkoły kształcąca się w zawodzie fryzjer wraz z opiekunami p. M. Ciereszyńską, p. D. Gnap, C. Lulą i W. Zięba uczestniczyła już w XIII Festiwalu Fryzjerskim HAIR FAIR i Kosmetycznym BEAUTY FAIR w Sosnowcu.

Na festiwalu zaprezentowało się  ponad 100 wystawców z branży fryzjerskiej i kosmetycznej, którzy oferowali mnóstwo ciekawych promocji, prezentacji najnowszych trendów, pokazów i porad zarówno z zakresu fryzjerstwa, jak i kosmetyki.

Uczniowie mieli również możliwość przyjrzeniu się z bliska zmaganiom zawodników w Mistrzostwach zarówno zdobienia paznokci, makijażu permanentnego, jak i  fryzjerstwa na różnych poziomach zaawansowania. Była to doskonała  okazja do podglądania trendów oraz stylów obowiązujących na nadchodzący sezon.

 

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 134 gości oraz 0 użytkowników.