Rok Szkolny 2013/2014
OFERTA NA ROK 2018/2019!

Rok Szkolny 2013/2014

Dzień Niepodległości

Dnia 7 listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w uroczystej akademii z okazji 95 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Tradycyjnie, od kilku już  lat, ma ona miejsce  w kościele OO Franciszkanów w Krośnie i poprzedza ją uroczysta Msza Św. W intencji Ojczyzny oraz zmarłych nauczycieli, pracowników i uczniów szkoły.

Montaż słowno – muzyczny „Za wolność , całość i niepodległość  ojczyzny naszej” zaprezentowany przez uczennice z klasy IVTF:  Klaudię Kobak, Jolantę Starowiejską, Annę Piotrowską,  klasy IVTG: Monikę Wierdak i Iwonę Gunię oraz Joannę Fakadej z klasy IIITF został przygotowany pod kierunkiem pani Małgorzaty Mercik i pani Moniki Delikat.

W programie wykorzystano fragmenty przemówienia papieża Jana Pawła II przy Grobie Nieznanego Żołnierza, przemówienia Romana Dmowskiego, wiersze i pieśni patriotyczne a całości dopełniła historia walk o odzyskanie niepodległości  z prezentacją multimedialną.

Oddając hołd poległym w walkach za Ojczyznę uczczono ich pamięć minutą ciszy. Zapalono także symboliczne znicze, które złożone zostały pod obrazem Jana Pawła II, na znak pamięci o tych, którzy odeszli.

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

nabor logo 2018

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 93 gości oraz 0 użytkowników.

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin