Rok Szkolny 2013/2014
XI Jarmark Franciszkański
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski
Event młodych przedsiębiorców
Szkolny konkurs baristyczny
XV Wojewódzki Turniej o tytuł „Najlepszy Uczeń w Zawodzie Cukiernik”
26 Finał WOŚP
Blaga 2017
Europejskie podróże po wiedzę i doświadczenie zawodowe - staże zagraniczne
IV Gala Medyczna z okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia
Europejski Turniej Piłki Siatkowej

Rok Szkolny 2013/2014

Dzień Niepodległości

Dnia 7 listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w uroczystej akademii z okazji 95 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Tradycyjnie, od kilku już  lat, ma ona miejsce  w kościele OO Franciszkanów w Krośnie i poprzedza ją uroczysta Msza Św. W intencji Ojczyzny oraz zmarłych nauczycieli, pracowników i uczniów szkoły.

Montaż słowno – muzyczny „Za wolność , całość i niepodległość  ojczyzny naszej” zaprezentowany przez uczennice z klasy IVTF:  Klaudię Kobak, Jolantę Starowiejską, Annę Piotrowską,  klasy IVTG: Monikę Wierdak i Iwonę Gunię oraz Joannę Fakadej z klasy IIITF został przygotowany pod kierunkiem pani Małgorzaty Mercik i pani Moniki Delikat.

W programie wykorzystano fragmenty przemówienia papieża Jana Pawła II przy Grobie Nieznanego Żołnierza, przemówienia Romana Dmowskiego, wiersze i pieśni patriotyczne a całości dopełniła historia walk o odzyskanie niepodległości  z prezentacją multimedialną.

Oddając hołd poległym w walkach za Ojczyznę uczczono ich pamięć minutą ciszy. Zapalono także symboliczne znicze, które złożone zostały pod obrazem Jana Pawła II, na znak pamięci o tych, którzy odeszli.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.