Rok Szkolny 2013/2014
OFERTA NA ROK 2018/2019!

event zsp2 2018

Rok Szkolny 2013/2014

Szkolny Konkurs na plakat!

W bieżącym roku szkolnym zorganizowano w bibliotece szkolnej konkurs na plakat reklamujący bibliotekę ZSP nr 2. Celem uczestnictwa młodzieży w konkursowych zmaganiach było: rozwijanie wyobraźni  i aktywności twórczej, wzmocnienie potrzeby korzystania z zasobów bibliotecznych, kształtowanie poczucia estetyki i smaku artystycznego, doskonalenie umiejętności marketingowych. Zaangażowana w udział młodzież mogła wykonać prace dowolna techniką. W odpowiedzi na propozycję napłynęło 17 ciekawych i barwnych prac, świadczących o kreatywności uczestników. Każda z propozycji była wyjątkowa, dlatego przysporzyły dużego kłopotu jurorom z wytypowaniem zwycięzców. Ostatecznie nagrodzono 6 prac.

Wśród laureatów znaleźli się:

  • I MIEJSCE - PAULINA BARAŃSKA KL. IVTF

  • I MIEJSCE -KAROLINA ZBYLUT, RENATA FALISZEK, KATARZYNA SOBOŃ  KL. IVTK/F

  • II MIEJSCE - KARINA MUNIA, OLGA WIETECHA, MAGDALENA WARZECHA  KL.   IVTK/F

  • II MIEJSCE - DOROTA RAJCHEL, MAGDALENA KRYGOWSKA, SYLWIA PELC, PATRYCJA BEK KL. IVF

  • III MIEJSCE - ŁUKASZ MUSZYŃSKI, AGATA DUBIEL, BEATA SOŁTYSIK, SABINA WOŁCZAŃSA  KL. IITF

  • III MIEJSCE - JOANNA EKIERT, PATRYCJA SKOWRON KL. IITF

Oficjalne ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się w czasie apelu szkolnego.
W celu zaprezentowania prac szerszemu gronu widzów kolorowe i pełne fantazji wytwory uczestników konkursu zostały zaprezentowane na wystawie pokonkursowej przed wejściem do biblioteki szkolnej. Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w następnych konkursach.


Organizator Małgorzata Płatek

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.

PATRONAT NAUKOWY

pwsz w krosnieWSIiZwspia

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczar

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin