Rok Szkolny 2013/2014
Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Fabryka Piernika
Jesienne metamorfozy 2018
Szpetnar Cup 2018
Przy deserze o Niepodległej
X-lecie Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski

Rok Szkolny 2013/2014

Mistrzostwa Nordic Walking

W dniu 25.10.2013r. uczniowie klas I C, I K/W oraz I F wzięli udział w Mistrzostwach Nordic Walking zorganizowanych przez kadrę wychowawczą Środowiskowego Hufca Pracy oraz pana Artura Panasia – nauczyciela wychowania fizycznego.

Celem przedsięwzięcia było propagowanie sportu jako aktywności prozdrowotnej i alternatywnej formy wypoczynku.

Impreza odbyła się na spowitych mgłą terenach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie. Pomimo niesprzyjającej aury młodzież chętnie przystąpiła do współzawodnictwa. Zawody rozpoczęto wspólną rozgrzewką. Po zapoznaniu z regulaminem zawodów uczestnicy stanęli na linii startu. Wraz z dźwiękiem sędziowskiego gwizdka rozpoczęła się dynamiczna rywalizacja.

W kategorii dziewcząt jako pierwsza linię mety przekroczyła Katarzyna Żenczakowska, zajmując I miejsce. Tuż po niej Gabriela Faber – miejsce II i Natalia Szymbara – miejsce III. W kategorii chłopców I miejsce zajął Krzysztof Łopatkiewicz, natomiast II – Damian Gierlach.

Zwycięzcy zostali wyróżnieni nagrodami rzeczowymi oraz pamiątkowymi dyplomami. Po zakończeniu zawodów na wszystkich sportowców czekał słodki poczęstunek zapewniony przez organizatorów.

 

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 213 gości oraz 0 użytkowników.