Rok Szkolny 2013/2014

Rok Szkolny 2013/2014

Licealiada – Liga Lekkoatletyczna

Dnia 25.09.2013 r. nasza szkoła uczestniczyła w zawodach Licealiady - Ligi LA rejonu Krosno w kat. dziewcząt i chłopców.

Zawody odbyły się na stadionie lekkoatletycznym MOSiR w Krośnie przy ulicy Bursaki a organizatorem byli: ZSP Nr 4 i ZSP Nr 6. Do zawodów zgłosiło się, w kategorii dziewcząt 10 drużyn a w kategorii chłopców 14.



Naszą szkołę  reprezentowali n/w uczniowie osiągając następujące wyniki:



Dziewczęta

PCHNIĘCIE KULĄ




wyniki

  • Typrowicz Joanna            III TF - 1995 - 7,77
  • Giermańska Barbara         III TF - 1995 - 6,88
  • Suwała Gabriela              III TF - 1995 - 6,56



SKOK W DAL



  • Ciupak Kinga                    I TF/TC - 1997 - 2,76
  • Szymbara Natalia             I C - 1997 - 2,70
  • Borek Angelika                II TF - 1996 - 3,58



100 M




  • Polakowska Sabina          II TF - 1996 - 17,11
  • Betlej Ewelina                  III TF - 1995 - 16,88
  • Zygmunt Patrycja             I TF/TC - 1997 - 15,71



400 M




  • Kielar Ewelina                  I TF/TC - 1997 - 1,26,0
  • Litarowicz Kamila            II F - 1996 - 1,16,54
  • Jedziniak Andżelika          III TF - 1995 - 1,22,75



800 M




  • Ekiet Joanna                      II TF - 1996 - 3,06,12
  • Hejnar Sabina                    I TF/TC - 1997 - NU
  • Zawada Alicja                   I TF/TC - 1997 - 2,55



4 X 100



  • Kostecka Anna                 II T/Ż - 1996
  • Ciupak Kinga                    I TF/TC - 1997 - 1,05
  • Dąbrowska Beata              I TF/TC - 1997
  • Zygmunt Patrycja             I TF/TC - 1997


Opiekun: Krzysztof Gierlasiński



Chłopcy

PCHNIĘCIE KULĄ



 

wyniki

  • Gierlasiński Bartosz          II T/Ż - 1996 - 9,47
  • Bułdak Jakub                    I K/W - 1997 - 8,90
  • Marszałek Grzegorz         II TŻ - 1995 - 7,90


SKOK W DAL



  • Żrebiec Dominik             I C - 1997 - 3,83
  • Stachyrak Stanisław - 4,01


100 M



  • Topolski Piotr                   II K/W - 1996 - 13,8
  • Nowiński Łukasz              I T/Ż - 1997 - 14,21
  • Gierlach Damian               I C - 1996 - 14,16

 

400 M



  • Karpiński Mariusz             III W - 1994 - 1,02,24
  • Gątek Mirosław                II K/W - 1994 - 1,04,86
  • Mucberger Patryk             I K/W - 1996 - 1,13,86

 

1500 M



  • Lenart Konrad                  I K/W - 1996 - 6,24,50
  • Józefczyk Rafał                I TC - 1997 - 5,43,20
  • Buczyński Marcin             I K/W - 1996 - 5,04,40

 

4 X 100



  • Nowiński Łukasz              I T/Ż - 1997
  • Topolski Piotr                    I K/W - 1996 - 54,76
  • Gierlach Damian               I C - 1996
  • Mucberger Patryk             I K/W - 1996

Opiekun: Artur Panaś

 

 

 

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.