Rok Szkolny 2013/2014
Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Fabryka Piernika
Jesienne metamorfozy 2018
Szpetnar Cup 2018
Przy deserze o Niepodległej
X-lecie Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski

Rok Szkolny 2013/2014

Europejski Dzień Języków

26 września 2013 roku obchodzony był Europejski Dzień Języków (EDJ). W ramach tego dnia organizowane były w całej Europie liczne i różnorodne wydarzenia, począwszy od imprez przeznaczonych dla dzieci i młodzieży, poprzez specjalne programy radiowe i telewizyjne, kursy językowe oraz konferencje.        

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Krośnie zorganizowała Europejski Dzień Języków Obcych w dniu 27 września br.  Uczniowie z klasy IVTG oraz IV TK/F wraz opiekunem panią Magdaleną Dubiel-Raś włączyli się w obchody Dnia Języków. Wzięli udział w wykładzie pt.:„ Aby język giętki powiedział wszystko, co pomyśli głowa” połączonym  z zabawą językową. Następnie uczestnicy mieli możliwość zmierzenia się z testami diagnostycznymi z języka angielskiego oraz quizem fonetycznym. Najwytrwalsi mogli skosztować ciast typowych dla Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 219 gości oraz 0 użytkowników.