Rok Szkolny 2013/2014
OFERTA NA ROK 2018/2019!

Rok Szkolny 2013/2014

Europejski Dzień Języków

26 września 2013 roku obchodzony był Europejski Dzień Języków (EDJ). W ramach tego dnia organizowane były w całej Europie liczne i różnorodne wydarzenia, począwszy od imprez przeznaczonych dla dzieci i młodzieży, poprzez specjalne programy radiowe i telewizyjne, kursy językowe oraz konferencje.        

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Krośnie zorganizowała Europejski Dzień Języków Obcych w dniu 27 września br.  Uczniowie z klasy IVTG oraz IV TK/F wraz opiekunem panią Magdaleną Dubiel-Raś włączyli się w obchody Dnia Języków. Wzięli udział w wykładzie pt.:„ Aby język giętki powiedział wszystko, co pomyśli głowa” połączonym  z zabawą językową. Następnie uczestnicy mieli możliwość zmierzenia się z testami diagnostycznymi z języka angielskiego oraz quizem fonetycznym. Najwytrwalsi mogli skosztować ciast typowych dla Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych.

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

nabor logo 2018

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 92 gości oraz 0 użytkowników.

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin