Rok Szkolny 2012/2013

Rok Szkolny 2012/2013

Sukces uczennicy klasy III F w XIII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Zasadach Bezpieczeństwa i Higieny Pracy dla uczniów z zakładów rzemieślniczych

15 maja 2013r. w Pałacu Chodkiewiczów, siedzibie Związku Rzemiosła Polskiego w Warszawie, odbył się XIII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o zasadach BHP i Prawnej Ochrony Pracy dla pracowników młodocianych. Organizatorem Konkursu byli: Związek Rzemiosła Polskiego i Państwowa Inspekcja Pracy Główny Inspektorat Pracy, a  partnerami: Ministerstwo Edukacji Narodowej i Centralny Instytut Ochrony Pracy PIB. Wszyscy uczestnicy Konkursu odpowiadali na pisemne pytania testowe z zakresu: prawa pracy, technicznego bezpieczeństwa pracy, ergonomii, psychologii pracy, ppoż. oraz zasad udzielania pierwszej pomocy. Nasza uczennica z klasy III F Agnieszka Kopacz została laureatką konkursu i zajęła wysokie V miejsce w klasyfikacji indywidualnej.

Wszyscy uczestnicy Konkursu otrzymali okolicznościowe dyplomy i upominki,
a zwycięzca i finaliści ponadto nagrody rzeczowe i wyróżnienia ufundowane  przez organizatorów oraz partnerów Konkursu.

Agnieszce serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.