Rok Szkolny 2012/2013
OFERTA NA ROK 2018/2019!
XI Jarmark Franciszkański
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski
Event młodych przedsiębiorców
Szkolny konkurs baristyczny
XV Wojewódzki Turniej o tytuł „Najlepszy Uczeń w Zawodzie Cukiernik”
26 Finał WOŚP
Blaga 2017
Europejskie podróże po wiedzę i doświadczenie zawodowe - staże zagraniczne
IV Gala Medyczna z okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia
Europejski Turniej Piłki Siatkowej

Rok Szkolny 2012/2013

Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych

Dnia 16 kwietnia 2013 r. w Krośnie – Suchodole, na terenie Kampusu Instytutu Politechnicznego PWSZ w Krośnie odbyły się Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych. Organizatorami zawodów były: AZS PWSZ w Krośnie, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Krośnie, Podkarpacki Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Rzeszowie oraz Podkarpacki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki w Rzeszowie.

Uczniowie naszej szkoły wystartowali w kategorii szkół ponadgimnazjalnych dziewcząt i chłopców na dystansie 8x 800 m.

 

 

 

 

Drużyna dziewcząt :

  1. Joanna Ekiert                                                 I TF
  2. Sabina Polakowska                                        I TF
  3. Anna Kostecka                                              I TŻ
  4. Sylwia Suszek                                               I TŻ
  5. Monika Boczar                                              II W
  6. Paulina Harsze                                               II W
  7. Angelika Jedziniak                                         II TF
  8. Monika Sochacka                                          III F

Opiekun: Krzysztof Gierlasiński

Drużyna chłopców:

  1. Piotr Topolski                                                I KW
  2. Mirosław Gątek                                             I KW
  3. Mateusz Kucharski                                        I KW
  4. Mariusz Karpiński                                         II W
  5. Bartosz Gierlasiński                                       I TŻ
  6. Damian Gierlach                                            I TŻ
  7. Bartłomiej Bielawa                                        I TŻ
  8. Kamil Chentosz                                             I TŻ
  9. Karol Zima                                                    I TŻ (rezerwowy)

Opiekun: Wiesław Wójcik

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

nabor logo 2018

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 124 gości oraz 0 użytkowników.