Rok Szkolny 2012/2013
OFERTA NA ROK 2018/2019!

Rok Szkolny 2012/2013

Sukces uczennicy klasy III F w XIII Regionalnym Konkursie Wiedzy z zasad BHP i Prawnej Ochrony Pracy dla pracowników młodocianych

10 kwietnia br. w siedzibie Izby Rzemieślniczej w Rzeszowie odbył się konkurs z zakresu prawnej ochrony pracy oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy dla pracowników młodocianych zatrudnionych w rzemiośle. Organizatorami Konkursu na etapie regionalnym byli: Izba Rzemieślnicza w Rzeszowie i zrzeszone w niej Cechy Rzemiosł oraz Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie, przy współpracy Kuratorium Oświaty, których przedstawiciele stanowili komisję konkursową.

Uczestnicy ścisłego finału Konkursu odpowiadali na pytania ustne. W ich efekcie wyłoniono zwycięzcę AGNIESZKĘ KOPACZ uczennice klasy III F, która reprezentować będzie Izbę Rzemieślniczą w Rzeszowie na etapie ogólnokrajowym w Warszawie 15 maja br.

Wszyscy uczestnicy Konkursu otrzymali okolicznościowe dyplomy i upominki, a zwyciężczyni i finaliści ponadto nagrody rzeczowe i wyróżnienia ufundowane  przez organizatorów i współorganizatorów konkursu.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 103 gości oraz 0 użytkowników.

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin