Rok Szkolny 2012/2013

Rok Szkolny 2012/2013

Działalność charytatywna uczniów

Od września do grudnia 2012r. w ramach bezpłatnych usług charytatywnych wykonywane były usługi fryzjerskie uczestnikom Warsztatów Terapii Zajęciowej w Rymanowie, Domu Samopomocy w Cergowej, Hospicjum w Krośnie oraz dzieciom Ośrodka Rehabilitacyjno-Wychowawczego w Rymanowie. Przyszłe fryzjerki wykonywały strzyżenie damskie i męskie, modelowały i czesały oraz ścinały włosy dzieciom niepełnosprawnym.

Uczennice miały również możliwość obejrzenia pracowni stolarstwa, witrażu, ceramiki, plastyki, krawiectwa, rękodzieła artystycznego oraz gospodarstwa domowego. Podziwiały również prace wykonywane przez osoby niepełnosprawne.