Rok Szkolny 2012/2013

Rok Szkolny 2012/2013

Sukces uczennicy klasy III F w XIII Regionalnym Konkursie Wiedzy z zasad BHP i Prawnej Ochrony Pracy dla pracowników młodocianych

10 kwietnia br. w siedzibie Izby Rzemieślniczej w Rzeszowie odbył się konkurs z zakresu prawnej ochrony pracy oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy dla pracowników młodocianych zatrudnionych w rzemiośle. Organizatorami Konkursu na etapie regionalnym byli: Izba Rzemieślnicza w Rzeszowie i zrzeszone w niej Cechy Rzemiosł oraz Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie, przy współpracy Kuratorium Oświaty, których przedstawiciele stanowili komisję konkursową.

Uczestnicy ścisłego finału Konkursu odpowiadali na pytania ustne. W ich efekcie wyłoniono zwycięzcę AGNIESZKĘ KOPACZ uczennice klasy III F, która reprezentować będzie Izbę Rzemieślniczą w Rzeszowie na etapie ogólnokrajowym w Warszawie 15 maja br.

Wszyscy uczestnicy Konkursu otrzymali okolicznościowe dyplomy i upominki, a zwyciężczyni i finaliści ponadto nagrody rzeczowe i wyróżnienia ufundowane  przez organizatorów i współorganizatorów konkursu.