Rok Szkolny 2012/2013

Rok Szkolny 2012/2013

Pierwszy dzień wiosny

21.03.2013 r. uczennice z naszej szkoły, z kl. II TF oraz przewodniczący SU wraz z nauczycielami P. mgr Małgorzatą Ciereszyńska i P. mgr Wojciechem Bazanem wzięli udział w Obchodach Dnia Wiosny, który zorganizowany został przez Samorząd Studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie. W imprezie wzięli udział uczniowie ze szkół ponadgimnazjalnych z terenu Krosna. W programie było wiele atrakcji: mini wykład dr Wojciecha Gruchały – „Po co szkoła?”, pierwsza pomoc i praca na fantomach, konkurs – „Parada kłamców”, zabawy z chustą i tańce integracyjne, konkurs – „Robimy Marzannę”. Było to ciekawe przedsięwzięcie, dzięki któremu młodzież miała okazję poznać historię szkolnictwa, uzupełnić wiedzę z zakresu pierwszej pomocy i pielęgniarstwa oraz miło spędzić czas na zabawach i konkursach integracyjnych. Na zakończenie organizatorzy zaprosili wszystkich na film „Stowarzyszenie umarłych poetów”. Podsumowując imprezę należy pogratulować organizatorom pomysłu na ciekawe spędzenie Pierwszego Dnia Wiosny, który wszystkim uczestnikom na długo pozostanie w pamięci.

Opracowali:

P. Małgorzata Ciereszyńska i P. Wojciech Bazan