Rok Szkolny 2011/2012
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Rok Szkolny 2011/2012

Wojewódzki konkurs o tytuł „Najlepszy Uczeń w Zawodzie Piekarz"

23 stycznia 2013r. w Rzeszowie odbył się wojewódzki konkurs o tytuł  „Najlepszy Uczeń w Zawodzie Piekarz” Organizatorem konkursu była Izba Rzemieślnicza, Zespół Szkół Spożywczych oraz Zakład Cukierniczo-Piekarniczy „Iza” w Rzeszowie. Temat przewodni turnieju brzmiał „Moja mała Ojczyzna”. Do konkursu przystąpiło 6 uczniów ze szkół w Stalowej Woli, Rzeszowie, Dębicy oraz uczniowie z naszej szkoły: Bogusław Kozuba i Kamil Baran z kl. III w. Uczestnicy konkursu najpierw rozwiązywali test obejmujący zadania z zakresu przedmiotów zawodowych, za który mogli otrzymać 30 punktów.  Natomiast na etap praktyczny udali się do Zakładu Cukierniczo-Piekarskiego „Iza”  pana Henryka Szczęcha w Rzeszowie.

Tam z różnych porcji ciasta  każdy z uczniów musiał zrobić i upiec m.in. bułki montowe, bułki poznańskie, rogale, kajzerki, precle, chałki oraz chleby okrągłe, podłużne i jeden okolicznościowy. Za tę część pracy można było uzyskać do 70 punktów.

Komisja konkursowa po obliczeniu punktów zakwalifikowała do etapu ogólnopolskiego dwóch uczniów właśnie z naszej szkoły: Bogusława Kozubala i Kamila Barana. Uzyskali oni wymagane 80 % punktów i będą reprezentować Podkarpacie podczas turnieju ogólnopolskiego, który odbędzie się we Wrocławiu w połowie kwietnia.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Odwiedza nas 87 gości oraz 0 użytkowników.