Rok Szkolny 2011/2012

Rok Szkolny 2011/2012

Konkurs pod hasłem ,,Życie i twórczość Józefa Ignacego Kraszewskiego”

W grudniu został rozstrzygnięty konkurs poświęcony sylwetce wybitnego powieściopisarza Józefa Ignacego Kraszewskiego, którego 200-setna rocznica urodzin przypadła na rok 2012. Konkurs pod hasłem ,,Życie i twórczość Józefa Ignacego Kraszewskiego” wzbudził ogromne zainteresowanie. Uczniowie złożyli prace w dwóch kategoriach: album i prezentacja multimedialna. Komisja w składzie: pani Monika Delikat,  pani Małgorzata Płatek, pani Małgorzata Ciereszyńska, pan Piotr Płatek wyłoniła zwycięzców.

W kategorii album:

• I miejsce uzyskała uczennica klasy IIIF – Honorata Nehir,
  • II miejsce uzyskały uczennice klasy II K/S – Angelika Rozum i Anna Siewiorek,
  • III miejsce uzyskały uczennice klasy II K/S – Krystyna Adamczuk i Magdalena Nowak.

W kategorii prezentacja multimedialna:

• I miejsce uzyskał uczeń klasy II K/S – Dariusz Bogaczewicz,
  • II miejsce uzyskały uczennice klasy II TF – Diana Jakubczyk i Mariola Sikora,
  • III miejsce uzyskała uczennica klasy II K/S – Aneta Reptak.

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.