Rok Szkolny 2011/2012

Rok Szkolny 2011/2012

Spotkanie Wigilijne

W dniu 18 grudnia 2012 r. w stołówce Krośnieńskich Hut Szkła w Krośnie odbyło się „Spotkanie Wigilijne” nauczycieli naszej szkoły, na które zostali zaproszeni również przedstawiciele władz Miasta Krosna, emerytowani nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi.

Wśród przybyłych Gości byli: Prezydent Miasta Krosna p. Piotr Przytocki, Przewodniczący Rady Miasta p. Stanisław Słyś, Przewodnicząca Komisji Rodziny i Edukacji p. Anna Bazan, Przewodnicząca Komisji Kultury, Sportu i Turystyki p. Anna Dubiel, Kierownik Cechu Rzemiosł Różnych w Krośnie p. Marta Matelowska.

Po powitaniu wszystkich przez Dyrektora Szkoły p. Ewę Starowiejską, spotkanie tradycyjnie rozpoczęło się od wspólnej modlitwy, którą poprowadził nauczyciel religii p. Piotr Szuryn. Następnie głos zabierali zaproszeni Goście: Prezydent Miasta Krosna p. Piotr Przytocki, Przewodniczący Rady Miasta p. Stanisław Słyś oraz Przewodnicząca Komisji Kultury, Sportu i Turystyki  p. Anna Dubiel, którzy złożyli obecnym serdeczne życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Następnie wszyscy dzielili się opłatkiem i przystąpili do Wieczerzy Wigilijnej. Niniejsze spotkanie uświetnił występ naszego Zespołu Admiratio prowadzonego przez p. Wojciecha Bazana, który przedstawił program słowno – muzyczny „Wigilijny wieczór wspomnień”. Spotkanie upłynęło wszystkim w miłej i świątecznej atmosferze.