Rok Szkolny 2011/2012

Rok Szkolny 2011/2012

XII Festiwal Fryzjerski HAIR FAIR i Kosmetyczny BEAUTY FAIR w Sosnowcu

Dnia 24 listopada 2012 r. uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami p. Barbarą Kozdraś i p. Celiną Lulą wyjechali na XII Festiwal Fryzjerski HAIR FAIR i Kosmetyczny BEAUTY FARIR do Sosnowca. Impreza połączona była z Konkursem o Puchar Śląska, a także prezentowaniem najnowszych kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów, kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała, produktów do pielęgnacji i stylizacji paznokci. Na targach byli przedstawiciele z wydawnictw z branży fryzjerskiej i kosmetycznej oraz szkół fryzjerskich i kosmetycznych z całej Polski. Na scenie można było zobaczyć szereg niezwykłych atrakcyjnych pokazów fryzjerskich.

My uczniowie i uczestnicy tego wyjazdu jesteśmy zadowoleni z pobytu w Sosnowcu, ponieważ mogliśmy poznać wiele technik wykonywania makijażu oraz fryzur i zdobienia paznokci i poznanie właściwości kosmetyków. Mogliśmy również skorzystać z usług fryzjerskich i kosmetycznych oraz zakupić ciekawe rzeczy potrzebne do wykonywania fryzur i makijażu. Organizatorom bardzo dziękujemy za wyjazd.