Rok Szkolny 2011/2012

Rok Szkolny 2011/2012

Konkurs „Najlepszy uczeń w zawodzie piekarz”

26 listopada 2012r. odbył się szkolny etap konkursu o tytuł „Najlepszy uczeń w zawodzie piekarz”. Do turniejowych zmagań stanęło 6  uczniów z kl. III W kształcący się w zawodzie piekarz. Konkurs przebiegał w dwóch etapach:

- I etap polegał na sprawdzeniu teoretycznej wiedzy uczniów z zakresu przedmiotów zawodowych;

- II etap (praktyczny ) sprawdzał zdolności manualne przyszłych piekarzy, a polegał na ukształtowaniu z ciasta drożdżowego bułek, rogali, precli, chałek oraz wyrobów według własnego pomysłu.

Liczba punktów zdobytych w obu etapach przez uczniów zadecydowała o następującej kolejności miejsc:

I miejsce – Bogusław Kozubal

II miejsce – Kamil Baran

III miejsce – Damian Hejnar

Uczniowie, którzy zajęli I i II miejsce zaprezentują naszą szkołę w turnieju wojewódzkim, który odbędzie się w Rzeszowie 21 stycznia 2013 roku.

Nad przebiegiem konkursu czuwały: Elżbieta Jaracz oraz Alicja Kus, które były również jego organizatorkami.