Rok Szkolny 2011/2012
Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Fabryka Piernika
Jesienne metamorfozy 2018
Szpetnar Cup 2018
Przy deserze o Niepodległej
X-lecie Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski

Rok Szkolny 2011/2012

Wycieczka do Krynicy

W dniu 16 października 2012 r. odbyła się szkolna wycieczka do Krynicy. W wycieczce wzięli udział uczniowie, którzy w roku szkolnym 2011/12 osiągnęli dobre i bardzo dobre wyniki w nauce oraz wzorowo uczęszczali na zajęcia. W tym zorganizowanym wyjeździe uczestniczyło 44 uczniów z 13 klas ZSP Nr 2 w Krośnie po opieką nauczycieli: Magdaleny Ochwat-Miąsik, Artura Panasia i Wiesława Wójcik.

Wyjazd odbył się planowo. O 7.00 czekał na nas autokar z firmy CREDO koło ZSKU w Krośnie wraz z przewodnikiem – panem Bogdanem Miętek.

Po sprawdzeniu listy obecności wyjechaliśmy do Krynicy. Już podczas podróży widać było, że atmosfera będzie wspaniała. Przewodnik w autokarze opowiadał bardzo ciekawe informacje o różnych miejscach, które mijaliśmy po drodze. Ponad to okazało się, że wszyscy chętnie śpiewali znane szlagiery muzyki biesiadnej i rozrywkowej. W drodze powrotnej karaoke dominowało w całym autobusie.

Po około 2 godzinach jazdy byliśmy już w Krynicy i mogliśmy realizować program wycieczki.

Celem i programem wycieczki było: zapoznanie z walorami turystycznymi regionu, zwiedzanie uzdrowiska, Pijalni, Góry Parkowej, Muzeum Nikifora Krynickiego, przejazd kolejką gondolową na Jaworzynę Krynicką (wyciąg narciarski i muzeum turystyki i taternictwa „Sarenka”). Dodatkową atrakcją dla chętnych uczniów był zjazd torem saneczkowym w tzw. rynnach bobslejowych.

Po tych wszystkich atrakcjach ok. godz. 18.00 wyjechaliśmy w drogę powrotną do Krosna, do którego szczęśliwie i bezpiecznie dotarliśmy ok. 20.00 i wycieczka dobiegła  końca.


Opracował:  Wiesław Wójcik

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 150 gości oraz 0 użytkowników.