Rok Szkolny 2011/2012

Rok Szkolny 2011/2012

Medale Komisji Edukacji Narodowej

Rokrocznie Ministerstwo Edukacji Narodowej przyznaje nauczycielom i osobom związanym z oświatą szczególne wyróżnienie - „Medal Komisji Edukacji Narodowej”. W tym roku ministerstwo w osobie Pani Minister Krystyny Szumilas za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania wyróżniło m.in. pośmiertnie Pana Jana Deptucha – właściciela Cukierni „JAGUSIA”, Panią Stanisławę Samborską – właścicielkę Salonu Fryzjerskiego oraz nauczycieli naszej szkoły: Panią Agatę Betlej, Panią Barbarę Kozdraś, Panią Halinę Szpiłyk, Panią Annę Kustroń, Pana Krzysztofa Gierlasińskiego i Pana Wojciecha Bazana. Medale zostały wręczone na wojewódzkim spotkaniu z okazji Dnia Edukacji Narodowej, dnia 16 października 2012 r. w Rzeszowie z rąk Wojewody Podkarpackiego Pani Małgorzaty Chomycz – Śmigielskiej i Podkarpackiego Kuratora Oświaty Pana Jacka Wojtasa.

Nagrodzonym gratulujemy!