Rok Szkolny 2011/2012

Rok Szkolny 2011/2012

Uczniowie klas IW i IIW zwiedzają wystawę fotograficzną

W dniu 27.06.2012r. uczniowie klas I W i II W wraz z wychowawczyniami SHP udali się do Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza na wystawę fotograficzną „Kiedyś i dzisiaj” – Krosno na fotografiach. Ekspozycja, którą podziwiała młodzież, złożona jest z fotografii wykonanych kilkadziesiąt lat temu w wieku XX oraz tych wykonanych współcześnie. Wszystkie pokazują różne oblicza Krosna, pozwalając dokonać porównań i zastanowić się nad tym co zmieniło się bardziej, a co trwa prawie nie tknięte zębem czasu. Wystawa skłoniła młodzież do refleksji nad upływem czasu i przemijaniem, ale również uwrażliwiła na piękno rodzinnego miasta.

Wspólne wyjście zakończono słodkim poczęstunkiem w pobliskiej cukierni.