Rok Szkolny 2011/2012

Rok Szkolny 2011/2012

Pożegnanie Klas Maturalnych

27 kwietnia odbyło się uroczyste pożegnanie klas maturalnych. W bieżącym roku szkolnym mury naszej szkoły opuścili uczniowie klas: IV TF - wychowawca P. Danuta Gnap, IV TG -  wychowawca P. Agnieszka Gonet, IV TF/K - wychowawca P. Artur Panaś. Pożegnanie absolwentów odbyło się w obecności dyrekcji szkoły, grona pedagogicznego oraz uczniów. Najlepsi uczniowie odebrali z rąk Pani Dyrektor mgr Ewy Starowiejskiej oraz wychowawców klas wyróżnienia i pamiątkowe dyplomy za swoje osiągnięcia. Kolejnym punktem uroczystości  była część artystyczna, którą dla absolwentów przygotowali młodsi koledzy i koleżanki z klas III technikum pod kierunkiem P. Jadwigi Kaszubskiej, P. Ewy Długosz – Radoń i P. Elżbiety Matusz.

Wszystkim tegorocznym maturzystom życzymy samych sukcesów !