Rok Szkolny 2011/2012

Rok Szkolny 2011/2012

Targi Edukacyjne

W dniach od 2 do 3 kwietnia 2012 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Krośnie po raz dziewiąty odbyły się Krośnieńskie Targi Edukacyjne. Jak co roku przedstawiliśmy ofertę edukacyjną dla gimnazjalistów. Na naszym stoisku prezentowane były takie zawody jak:

• technik żywienia i usług gastronomicznych,
  • technik usług fryzjerskich,
  • kucharz,
  • cukiernik,
  • sprzedawca,
  • piekarz,
  • krawiec,
  • oraz klasa wielozawodowa.

Gimnazjaliści odwiedzający stoisko Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. ks. St. Szpetnara mogli uzyskać informacje na temat szkoły, interesujących ich zawodów, a także mieli okazję obejrzeć ciekawe prace uczniów (np. ozdoby wykonane metodą carvingu, sposoby nakrywania stołów, rodzaje używanych elementów dekoracyjnych, prace krawców - sukienki dziewczęce). Ponadto mogli obserwować, jak uczniowie naszej szkoły wykonują dekoracje z warzyw i owoców.

Stoisko nasze cieszyło się dużym zainteresowaniem.